DigiTaru

Gümnaasiumi töörühm on koostanud uue informaatika ainekava GINF, mille keskmes on rühmapõhiselt teostatav tarkvaraarendusprojekt „DigiTaru“, kus õpilastel on erinevad rollid (arendaja, testija, disainer, projektijuht jt). Et oma rolliks arendusprojektis valmis olla, peaks iga õpilane juba 10. klassis osalema ühel-kahel valikkursusel. Sellisel moel ei õpi küll iga õpilane programmeerima, kuid saab tarkvaraprojektis osalemise kogemuse. „DigiTaru“ katseprojekt käivitub kuues koolis tänavu sügisel. 2020. aastast on plaanitud uued, tarkvaraarendusele keskendunud ainekavad juba kõikides koolides käiku lasta.

Tarkvaraarendus

Programmeerimine

Kasutajakeskne disain ja prototüüpimine TLÜ

Tarkvara analüüs ja testimine TLÜ

Digiteenused TalTech

Küberkaitse

GINF koosneb viiest valikkursusest: programmeerimine, tarkvaraarendus, kasutajakeskne disain ja prototüüpimine, tarkvara analüüs ja testimine, digiteenused.

Digiõpik on koostatud wordpressi baasil. Rühmatöö ülesannete esitamiseks on kasutatav Moodle või Google Classroomi keskkond.

Rubriigid: Abiks õpetajale tunniandmisel, Digikeskkonnad, äpid, juhendid, Uut digivaldkonnas, sildid: , , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.