Matemaatika

Valemite kirjutamine on matemaatikutele alati probleeme valmistanud. Siin on üks võimalus  valemite kirjutamiseks Google  Chrome lisamoodulis, mis õpetajale tasuta: EqualtlO

“Kui installeerida arvutile kreeka  tähestikuga klaviatuur, on  mugav lisada nurgatähiseid – muidu pidi ikka pusima ja otsima. Lihtsalt peab olema valvas, et failinimed ei salvestuks kreeka tähestikus, mida vahel ikka alguses juhtus!” (H. Toom)

Veel võimalus lisada sümboleid töölehele: SIIN

Valemite kirjutamise keskkond on SIIN Kuidas lisada eelnevat valemite keskkonnas kirjutatud valemit lihtsalt Google Forms-i ? Videojuhend on SIIN Siin aga videole toetav kirjalik samm-sammult selgitus.

Opiq, Foxcademy, Taskutark, Tebo Õpiveeb, Math99

Matemaatika õppimine läbi mängu: Math99, Kahoot, Matific, Nutisport

Matific pakub 60 päeva tasuta täielikku ligipääsu  platvormile igale koolile, kes on koroonaviiruse tõttu suletud. Matific pakub tuhanded tegevusi ja töölehed katavad iga osa õpilase õppimisest kuni 6. klassi matemaatikas. Platvorm on saadaval kõikides seadetes, kaasaarvatud veeb, IOS, Android ja Kindle Fire. Platvorm annab õpetajatele täieliku tunniplaani ja koostab õpetajatele ülevaatlikud õpilaste raportid.

Kui täidad lubatud 60 päeva jooksul Matific kodulehel ankeedi oma andmetega, saadetakse sulle kood postkasti. Tulles tagasi Matific lehele, sisestades koodi:

Kolm asja mida järgmiseks proovida
  • Kliki “sisu”, et avastada tuhandeid Matificu harjutusi
  • Õpilasi saad lisada alajaotusest “klassi haldamine”
  • Istu, lõõgastu ja vaata õppimist
  • ÜlevaadeMatific

Lisaks: Geomeetriliste jooniste õppematerjal põhikoolile. Lehekülg on loodud 2014/2015 õppeaasta Puhja Gümnaasiumis 8.klassi õpilaste loovtööna. Väga palju detailseid õpetusi keskristsirgete, ümberringjoonte ja ruumiliste kujundite kohta.

Näiteid H5P põhjal loodud e-Koolikoti matemaatika ülesannetest

Rubriigid: Abiks õpetajale tunniandmisel, Digikeskkonnad, äpid, juhendid, sildid: , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.