Mänguline keskkond õpetajatele ja lapsevanematele.

SCOOVE

https://scoove.net/

Tasuta, registreerimist mittevajav SCOOVI mängude mängimise keskkond. Mängu mängimiseks pole vaja midagi installida. Mängimine toimub mobiilibrauseris. Saatke lihtsalt mängijatele link, mille pärast mängu loomist saate.Pärast mängu laadimist sisestab kasutaja oma nime ja mäng algab. Reaalajas tulemusi saate jälgida Scoove’i liideses (link on kohe pärast mängu nime).

Kollektiivne tarkus on nutikas viis muuta kõik kasutajad  korraga targemaks.

See tähendab, et mis tahes sisu (küsimused kõigi atribuutidega), mille te Scoove’i panite, on saadaval kõigile Scoove’i kasutajatele.

Nii et Scoove’il on sõna otseses mõttes tuhandeid eri tüüpi küsimusi erinevate ainete kohta paljudes-paljudes keeltes. Mängu jaoks vajaliku sisu valimiseks on olemas võimsad otsingu- ja sortimisriistad.

Näete oma sisu alati eraldi vahekaardil, kuid pääsete hõlpsalt juurde kogu andmebaasile. Kõik teie tehtud mängud on privaatsed, ainult sisu on avalik.
Kollektiivne tarkus tähendab ka seda, et te ei tohiks kunagi panna midagi, mis on Scoove’ile isikupärane. Ärge kunagi lisage Scoove’i kellegi isikuandmeid ega ärisaladusi!

Teil on võimalus oma küsimused kustutada, nii et teised ei saa neid otsida, kuid kui nad on  mängus, pääseb neile  mängu kaudu siiski juurde.

 

ACTIONBOUND

https://en.actionbound.com/?fbclid=IwAR3I1nWI1-lNgzA90TJhyqMOIh-BzIT6xo927HDWojXxBFqVk6pEp3Me0DE
LOQUIZ
https://loquiz.com/

 

Rubriigid: Digikeskkonnad, äpid, juhendid, sildid: , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga