Klassitahvel/Classroomscreen

Hea vahend klassitahvli mitmekesistemiseks on  Classroomscreen

Projekteeri lehekülg klassi tahvlile. Saad valida keele, muuta taustapilti. Sul on kasutamiseks kalender, kellaaeg, stopper, valgusfoor. Sümbolid klassitöö tegemise  kokkulepeteks (vaikus, sosinal rääkimine, kaaslaselt küsimine, koostöö) aitavad oluliselt organiseerida tundi. Tekstikirjutamise, joonistamise, failide üleslaadimise keskkond, kergendavad oluliselt erinevate vahendite kasutamisvajadust. Tahvlile tekkinust on võimalik genereerida QR kood ja see näiteks abimaterjalina õpilase kodutöödesse lisada. Samuti saab õpilased viia QR koodi avamisel tahvliga soovitud lehekülgedeni, piltideni jne.

Eriti hea võimalus on klassi mürataseme madalal hoidmine õpilaste endi poolt, sest ületades kokkulepitud müranivood, heliseb kelluke (vajalik sisse lülitada mikrofon). Samuti on Classroomscreenil hea võimalus õpilaste juhuslikuks vastamakutsumiseks, rollide määramiseks ja gruppide genereerimiseks. Hea on teha ka mitmes grupis aja peale võistlust, andes märkidega teada, kas töö käib näiteks  vaikides või koostöiselt vesteldes. Eriti hea vahend kasutamiseks 1.-3. klassis, tuues õppetöösse vahelduslikkust.

Rubriigid: Abiks õpetajale tunniandmisel, Digikeskkonnad, äpid, juhendid, sildid: , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.