Digikoolitus

Heameel on õpetajaist, kes täiendades oma teadmisi, annavad sellega võimaluse ka õpilastele. Huvitav, mänguline ja interaktiivne SMART Notebook(Smart tahvli tööriistariba 2020) on vahend, mida algul raske selgeks õppida, hilisem kasutegur aga korvab kõik eelnenu, sest läbi mängu omandatud teadmised tuleksid õpilasele  justkui iseenesest! Interaktiivse tahvliga on kerge salvestada oma tunde ja neid teisel päeval taasavada. Nõnda saab juba kodus tunni ette valmistada ja iga paralleelklassi tunniga täiendada. Õpilasele saab panna lingi Stuudiumi kodutöödesse või Classroomi kursusele. Seekordsel koolitusel keskendusime SMARTNotebook-ile ja tutvusime ClassroomScreeni, Symbaloo ja Mentimeter-iga. Siin sõnapilv õpetajate vastustest küsimusele koolituse lõpus: nimeta kolm asja, mida täna õppisid? Veelkord tänu õpetajatele!

Rubriigid: Abiks õpetajale tunniandmisel, Digikeskkonnad, äpid, juhendid, Tegemised, sildid: , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.