Clanbeat

Clanbeati eelised:

• Kiire probleemilahendus
  • Kiire informatsiooni ja parimate praktikate jagamine
  • Kõrghetkede ja madalseisude jagamine
  • Hoolimise ja märkamise jagamine ja saamine
  • Läbipaistvuse rajamine kollektiivis
  • Tugeva meeskonna loomine

Clanbeat on suurepärane vahend õpetajale, jäädvustamaks oma töid ja tegemisi läbi õppeaasta. Samas saab olla hästi kursis ka teiste õnnestunud tegemistega  neid märgates ning toetades läbi laikimise. Nimetades uudisvoos õpetajaid, kellega on toimunud õnnestunud koostööprojektid, tulevad ka need valikud lõpparuandesse. Clanbeat õpetajate tuba on  mängulisem  võimalus koolimeeskonnal kokku saada, kui selleks otstarbeks tavaliselt kasutatav Google Docs või Exeli tabel. Keskkond aitab leida sarnaste huvidega õpetajaid ja õppida koostööpartnereid paremini tundma. Clanbeat on eriti abiks arenguvestlustel. Aastaaruanne arenguvestluse näol on mugav just neile õpetajatele, kes järjepidevalt Clanbeati on oma tegemisi postitanud ja hoogu juurde andnud teiste ideedele ja tegemistele. Lisaks olemasolevale on kavas arendada Clanbeatis välja vestlus-  ja videokõnede võimekus.

Kuidas lisada sündmust Clanbeati?

Arenguvestluse kõrghetked- madalseisud

Keskkonna kasutusest lähemalt rääkivad kõik kolm  videot on küll sisult korduvad, aga erinevate  variatsiooniga:

1. Clanbeat Eesti koolidele
  2. Clanbeati juhend sisselogimiseks ja esmaseks kasutamiseks.
  3. Kuidas kasutada virtuaalset õpetajate tuba Clanbeatis.

Clanbeati arenguvestluse juhend administraatorile ja õpetajale:

arenguvestlus

Lisaks:

Rubriigid: Digikeskkonnad, äpid, juhendid, Tegemised, sildid: , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.